Otázky a odpovědi


Jak probíhá Iboga terapie? 

Jde o víkendovou terapii, která začíná v pátek odpoledne a končí v neděli odpoledne. Dvě noci, dva silné procesy. Během terapie máte zajištěno maximální pohodlí, včetně jídla, pití a terapeutických služeb. Po terapii není možné řídit, proto je nutné si zajistit dopravní spoj či odvoz!

 

Jak poznám, že jsem na terapii připraven? 

Iboga si vás najde i osloví. Jakmile začnete o terapii přemýšlet, či s Ibogou rezonujete, jste připraveni. 

 

Co potřebuji k absolvování terapie?

1. Rozhodnutí. Od rozhodnutí, že chcete tuto terapii absolvovat, vás Iboga začne připravovat.

2. Konkrétní záměr, proč chcete terapii absolvovat a čeho chcete dosáhnout. S Ibogou je nutné pracovat cíleně.

 

Jsou zde rizika nebo kontraindikace? 

Ano. Terapii nemohou absolvovat těhotné ženy, kardiaci, osoby s vysokým krevním tlakem či srdeční aritmií. Není také vhodná, pokud berete antidepresiva, procházíte nějakou intenzivní léčbou, berete léky, které nelze vynechat nebo máte specifické zdravotní omezení. Váš stav posuzujeme individuálně.

 

Kolikrát je třeba terapii absolvovat?

Záleží na tom, co od Ibogy očekáváte. Někomu stačí jedenkrát za život, někomu dvakrát s odstupem několika měsíců či let. Záleží také na jaké úrovni vědomí se nacházíte, jak na sobě pracujete a jak jste schopni integrovat/vstřebat či zapracovat změny do života, které vám Iboga přinese.

 

Jak se mohu na terapii přihlásit?

Napište nám e-mail, viz. kontakt, že máte zájem dostat další informace o terapii (místo konání, cena, průběh, apod.) Pokud se rozhodnete terapii absolvovat, pošleme vám osobní dotazník k vyplnění, kde posoudíme, zda jste způsobilí a připraveni pro absolvování terapie. Poté obdržíte další instrukce, případně vás budeme kontaktovat telefonicky pro upřesnění vašeho záměru či zdravotního stavu.

 

Pokud jste vážným zájemcem o terapii, kontaktujte nás.