Info pro zájemce


Iboga je inteligentní rostlina s vlastním vědomím a duchem, který si vás ve správný čas, když jste připraveni zavolá. Pokud zvažujete absolvování terapie, je třeba si uvědomit několik věcí.


1) Důvod, proč chcete terapii absolvovat.
2) Je třeba mít upřímnou potřebu a touhu něco ve svém životě změnit. Pokud vás do toho nutí nebo tlačí jiní lidé, není to vhodné. Rozhodnutí musí přijít od vás.
3) Důležitá je i důvěra v celý proces a terapii a pokud zvažujete, je třeba jít do toho naplno bez pochybností (lehký strach nebo respekt je v pořádku).
4) Pokud dlouhodobě berete antidepresiva nebo jiné léky, bez kterých normálně nezvládnete fungovat, pro vás tato terapie není vhodná. Je třeba mít dlouhodobě vysazené léky ovlivňující psychickou činnost.
5) Neupínejte se na vize a barevné stavy, které nejsou cílem. Každý reaguje jiným způsobem. Někdo prožívá potlačené emoce, někdo cítí energie v těle, někdo vize a uvědomění a někdo se očišťuje jiným způsobem skrze fyzické tělo.
6) Záleží také, jak jste doposud na sobě pracovali. Spirituálně rozvíjející se lidé, kteří praktikují různé techniky, meditují a jdou cestou osobního a duchovního růstu, mají prožitky intenzivnější, hlubší a získávají z této terapie mnoho pro svůj další růst a vývoj. Pak vás Iboga dokáže posunout o mnoho let.
7) Iboga pracuje a účinkuje ve spolupráci s vašim vědomím a vždy dostáváte ne to, co si myslíte, že byste měli dostat, ale to, co potřebujete.
8) Některé záměry a záležitosti se můžou vyřešit ihned, některé se mohou zintenzivnit a nemusejí být úplně příjemné, dokud ve svém životě neuděláte změnu, rozhodnutí, které jste třeba dlouhodobě odkládali nebo potlačovali.
9) To, co se vám během víkendu pročistí a vyrovná může dobíhat i několik měsíců, než přeskládáte nebo opustíte staré vzorce myšlení a jednání.
10) Rozhodnutí udělat u sebe změnu je velmi mocná síla, která vás může obrovsky posunout. Protože veškeré klíče k životu nosíte uvnitř sebe.

11) Terapie se nedoporučuje provádět amatérsky a v domácím prostředí, bez odborného dohledu a bezpečném prostředí může mít opačný efekt a účinky!